Area Sales Manager in Poland

GEWISS to włoska firma działająca na arenie międzynarodowej w dziedzinie rozwoju rozwiązań technologicznych i innowacyjnych usług dla automatyki domowej i budynkowej, ochrony i dystrybucji energii, elektromobilności oraz inteligentnego oświetlenia.
Historia GEWISS ma korzenie w udanej ścieżce przedsiębiorczości, która narodziła się z rewolucyjnej intuicji dotyczącej wykorzystania technopolimerów w systemach elektrycznych i kierowana jest wartościami integralności, kultury doskonałości i zrównoważonego rozwoju.
Przeżywamy moment ekscytującego i ambitnego wzrostu, aby być coraz lepiej zarządzanym, międzynarodowym, cyfrowym i zrównoważonym przedsiębiorstwem. Z tego powodu potrzebujemy najlepszych talentów, którzy będą nam towarzyszyć, wspólnie wspierając ten proces ciągłej ewolucji.

Area Sales Manager - Poznań / Wrocław

Obowiązki:  Praca na projektach inwestycyjnych
• Wdrażanie strategii sprzedaży na podległym obszarze
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów (instalatorzy, wykonawcy elektryczni)
• Budowanie sieci dystrybucji na podległym obszarze
• Praca z systemie CRM
• Budowanie długofalowych relacji z klientami
• Realizacja celów sprzedażowych
• Praca w systemie home office

Umiejętności i doświadczenie:
• Ponad 3 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży z naciskiem na sprzedaż techniczną – preferowane doświadczenie elektryczne niskiego napięcia
• Dobra znajomość języka angielskiego (mówienie i pisanie)
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Wykształcenie techniczne elektryczne
• Znajomość lokalnego rynku

Oferujemy:
- umowa o pracę
- wynagrodzenie podstawowe oraz premia od sprzedaży
- niezbędne narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon
- szkolenia techniczne
- pracę w międzynarodowym środowisku
- pakiet medyczny, pakiet sportowy

W Gewiss znajdziesz:
• Stymulujące i dynamiczne środowisko, które pozwoli Ci zmierzyć się z utalentowanymi profesjonalistami i projektami coraz bardziej cyfrowymi oraz innowacyjnymi.
• Autonomię i odpowiedzialność, ponieważ zaangażowanie jest pierwszym krokiem do wprowadzenia zmian.
• Ciągłe szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego. Będziesz mieć dostęp do stale aktualizowanych multimedialnych treści szkoleniowych. Twoje wyniki będą wyznacznikiem Twojej ścieżki rozwoju.
Gewiss gwarantuje równe szanse i ocenia wszystkie aplikacje w ten sam sposób, biorąc pod uwagę pasję, umiejętności i motywację.